• Pożegnanie Starszaków

• "Dzieci nasze pamiętajcie!

Gdziekolwiek będziecie,

gdy zechcecie czasem wrócić

tutaj nas znajdziecie.

Przyjść możecie do nas zawsze,

drogę przecież znacie.

Już na zawsze w naszych sercach,

swoje miejsce macie!"

• Teatrzyk "Zielony melonik"

• Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk "Zielony melonik" ze spektaklem "Nerwy do konserwy". Poznaliśmy historię małego Henia, który jak każde dziecko miewa gorsze dni. Dzieci poznały historię małego Henia który, jak każde dziecko, toczy walkę z nudą. Gdy ta wkrada się, górę bierze złość.  Psoty i niemądre pomysły skrywają się pod postacią kota Balerona starającego się zwieść Henia na manowce. Bajka opowiada o splocie niefortunnych zdarzeń, z którymi mierzy się chłopiec. Rozczarowany i smutny szuka sposobów na nudę i gniew. Z pomocą wyobraźni i słusznych rad nasz mały bohater dostrzeże zalety pozytywnych emocji.

• Piknik Rodzinny

• Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się Rodzinny Piknik. Po 2 letniej przerwie związanej z pandemią, znów mogliśmy się wszyscy wspólnie bawić. Czas uprzyjemnił, prowadzący zabawę, zespół Yamaha. Zapewnili nam ogromną dawkę ruchu, humoru i pozytywnej energii. Doskonale bawili się starsi i młodsi. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, a kto głodny, mógł posilić się pierogami, które zostały przygotowane przez nasze wspaniałe Panie z kuchni oraz ziemniaczkami z ogniska czy pysznym ciastem i ciasteczkami przygotowanymi przez Rodziców. Podczas pikniku rozstrzgnięty został także konkurs na "Kapelusz Pani Wiosny". Każde dziecko biorące w nim udział, mogło poczuć się jak prawdziwy model i modelka, podczas parady w konkursowych strojach.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wydarzenia.

• Dzień Dziecka

• Dzień Dziecka to dla wielu dzieci ulubiony dzień w roku. Dlatego przedszkolaki z naszego przedszkola wyjechały w tym dniu do WDK na spektakl pt. "Sindbad". Przedstawienie dostarczyło interakcji z aktorami, wiele wrażeń oraz śmiechu na widowni.

Kochane Przedszkolaki!

W tym radosnym dniu życzymy Wam wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu i samych radosnych chwil, by było co wspominać w najpiękniejszej przygodzie waszego życia jaką jest dzieciństwo.