• Jeżyki- Wycieczka do kosmoparku

• Nowa galeria Jeżyki- Wycieczka do kosmoparku została dodana do albumu fotograficznego

25 stycznia dzieci z grupy Jeżyki uczestniczyły w wycieczce do Kosmoparku. Po przejściu przez tunel, który był wyzwaniem dla naszego błędnika, spotkaliśmy się z przewodnikiem, który opowiedział nam o pierwszym człowieku w kosmosie, piesku o imieniu Łajka, Czarnej dziurze, rakietach i wielu innych ciekawych rzeczach związanych z kosmosem. Na tablicach interaktywnych mogliśmy z bliska oglądać planety i Słońce, oglądaliśmy jak wygląda życie w kosmosie, gdzie grawitacja nie działa a także mogliśmy wybrać się na spacer w googlach VR. Na zakończenie uczestniczyliśmy w warszatatch i wykonaliśmy własne kosmiczne slime:) Wycieczka była na prawdę udana:)

• "Wychowali swoje dzieci,

a czas leci, leci, leci...

Dzisiaj na pociechę mają,

wnuki, które ich kochają"

W naszym przesdszkolu ostatnie tygodnie upłynęły nam na cudownych spotkaniach z Babciami i Dziadkami naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie jednego z najważniejszych dni w roku:)

• Bal Karnawałowy

• W dniu 09.01.2024r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.